Doradztwo

Doradzamy przez logikę i doświadczenie !!!

     Doradzanie to podstawowy element przygotowania każdej inwestycji składający się ze zbierania informacji, analiz i wycen z różnych źródeł – znajomi, prasa, telewizja, internet.

     Etap ten, prawidłowo przeprowadzony, ma istotny wpływ na poniesione później koszty budowy, ale przede wszystkim na końcowy efekt użytkowania własnego domu (komfort, bezpieczeństwo, koszty eksploatacyjne).

     Krążące wokół mity, z którymi mamy do czynienia niemal przy każdej rozmowie, często utrudniają podjęcie prawidłowej decyzji, obarczając inwestora dodatkowo dużym stresem i kosztami.

     Jesteśmy specjalistami posiadającymi duże doświadczenie w swojej branży. Proponujemy Państwu profesjonalne podejście do tematu, elastyczność i uczciwość, zapewniając rzetelny fundament do podjęcia przez Państwa decyzji optymalnych do własnych potrzeb, możliwości i finansów.

     Proponujemy najbardziej trafne rozwiązania dotyczące instalacji wewnętrznych w Państwa budynku, racjonalny dobór urządzeń, technologii i materiałów wraz z informacją o kosztach ich eksploatacji i ofertą kosztorysową.

 

Doradztwo to:

  • optymalny dobór rozwiązań,
  • oszczędzanie i precyzyjne lokowanie środków finansowych,
  • przewidywanie zmian (np. przygotowanie instalacji grzewczej i c.w.u tak, aby w przyszłości umożliwiały podłączenie do nowoczesnych i energooszczędnych źródeł energii),
  • dostosowanie rozwiązań uzależnionych od aranżacji wnętrza, materiałów wykończeniowych,  funkcjonalności  pomieszczeń i wielu elementów charakteryzujących użytkowanie domu.

Życzymy trafnych wyborów :) 

Call Now Button